Hizmetlerimiz

Ambalaj Tasarımı

Tasarımda vermek istedikleri mesajı analiz eder, sektör araştırması yaparız. Oluşturduğumuz brieflerin ışığında, şirketin kurum kimliklerine uygun düzende kavramları ve simgeleri görselleştirir, alternatif tasarımları müşterilerimize sunarız.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Çalıştığımız şirketleri tüm ayrıntılarıyla inceler, sektör analizi yaparız. Kurumsal kimliği oluştururken yaptığımız tüm araştırmaları sentezler ve şirketi en iyi temsil edecek renk karması eşliğinde, dikkat çekici logo tasarımlarını hayata geçiririz.

Marka Yönetimi

Marka stratejinizi yaratıcılığımız ile birleştirerek, kurumsal planlamalarınıza yardımcı olabiliriz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım özünde, verilmek istenen mesajın metin ve görsel ile sentezlenerek, bir fikri temsil etme sanatıdır.

Dijital Pazarlama

Uzman Sosyal Medya Ekibimiz ile markanızın, Dijital Medyadaki imaj ve konseptini belirleyerek, gündemde kalmasını sağlayabiliriz.

Web Tasarım

Markanızı en iyi şekilde yansıtacak web sitesini bir tasarlıyoruz

Medya Planlama

Medyada yeni bir imaj yaratmak için bize güvenebilirsiniz.

Etkinlik Yönetimi

Arkanıza yaslanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile tüm isteklerinizi karşılayacağımız bir etkinlik bizim en sevdiğimiz işimiz.

Basın ve Halkla İlişkiler

Basın ve Halkla İlişkiler danışmanlığını tecrübeli ekibimize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Siyasal İletişim